439880340 950245053274690 3961008785657132894 n

22 kwietnia 2024 r. na obiekcie sportowym w szkole w Rykach odbyły się Mistrzostwa Rejonu w piłkę nożną chłopców. Obok naszej drużyny w zawodach wzięły udział jeszcze 3 drużyny ze szkół z: Dęblina, Poniatowej i Puław.

Pierwszy mecz II LO ze szkołą z Puław po długim prowadzeniu wyniku i gry zakończył się remisem 2:2. Po krótkiej przerwie rozpoczęła się 10-minutowa dogrywka, zakończona rzutami karnymi, w których musieliśmy uznać wyższość rywala, przy wyniku karnych 4:5.

Kolejny mecz rozegraliśmy ze szkołą z Poniatowej, walka zakończyła się wynikiem 3:0 dla naszego zespołu. Piłkarze z II LO zdobyli bardzo dobre 3. miejsce na podium.

Skład zespołu II LO: Kacper Stępień 4C, Bartosz Pomorski 4A, Dawid Gębal 4A, Bartosz Hanuszek 3C, Igor Konstrat 2F, Kacper Białek 4D, Franciszek Grądek 4A, Karol Gwiazda 4B, Kamil Och 4D, Piotr Salamon 3A. Opiekunem chłopców był pan Marcin Lato.

Chcemy również podziękować radzie rodziców za zakup nowych strojów dla dziewcząt i chłopców oraz za dofinansowanie do wyjazdów na zawody sportowe.