1sztafety dz

Dnia 01. 10. 2024 r. na obiektach sportowych MOSiR Lubartów odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lubartowie, ZS nr 2 oraz II LO w Lubartowie.

Do rywalizacji wystartowały reprezentacje dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu lubartowskiego.

W klasyfikacji końcowej drużyna dziewcząt zajęła I miejsce, natomiast chłopcy - II miejsce. Wszystkie nasze drużyny wywalczyły awans do zawodów rangi rejonowej, które odbędą się 9 października w Rykach.