turniej

8 listopada 2023 r. w hali widowiskowo-sportowej ZS nr 2 w Lubartowie odbył się turniej towarzyski w piłkę siatkową chłopców. W zawodach brało udział sześć zespołów z lubartowskich szkół ponadpodstawowych.

Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, po czym najlepsze drużyny całego turnieju zostały wyłonione w meczach finałowych. Zawody odbywały w przyjaznej sportowej atmosferze z poszanowaniem zasad fair play.

Nasza reprezentacja wywalczyła II miejsce i zagrała w składzie: Białek Kacper, Cybulski Piotr, Gębal Dawid, Grądek Franciszek, Gwiazda Karol, Kondracki Błażej, Świderek Aleksander, Och Kamil, Pomorski Bartosz, Rudziński Igor, Urban Bartosz Krzysztof, Zybała Karol.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, zaś trzy najlepsze zespoły odebrały puchary z rąk organizatorów. Zawodnikom uczestniczącym w turnieju gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Opiekun: Michał Pacek